CH Fahrzeug * Toit Panoramique * Caméra * Tempomat Adaptatif * Clim Auto * Drive Select * Hayon Electrique * Son Premium
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'800 kg |
| Kerb weight | 1'436 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1SG905 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 122'990 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.5 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 148 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 18'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.