*AMG Line Paket *Night Paket *Park Paket mit Ru00fcckfahrkamera *Spiegel Paket *Keyless Go Paket *Sportsitze
| Body style | Sedan |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'995 kg |
| Kerb weight | 1'666 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 111920 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 30'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 51'950 |
| Price | CHF 34'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.