Véhicule Suisse - Garantie 12 mois - Expertise du jour -
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'400 kg |
| Kerb weight | 2'002 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 107424 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 123'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.6 / 7.3 / 8.1 |
| CO2 emissions | 186 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 83'810 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.