1. Hand, unfallfrei, Top Ausführung, Lenkrad +Sitzheizung, Navi, DAB, Tausch sowie Finanzierung möglich
Garage Waldhaus AG
Hellbühlerstrasse 35
Ruswil / LU
Tel: 041 510 83 74
Tel: 079 642 33 67
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'835 kg |
| Kerb weight | 1'441 kg |
| Trailer load braked | 840 kg |
| Type approval number | 1oe369 |
| Car-Nr. | 168 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 31'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.9 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 156 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'560 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.