Garantie 12/24 mois - Service et expertise fait du jour - 7 Places - Cuir - Crochet d'attelage - Carplay - Toit ouvrant etc.
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'470 kg |
| Kerb weight | 1'962 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 1VH852 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 75'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.6 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 218 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 61'950 |
| Price | CHF 34'790 |
Note: actual equipment may differ from that listed.