*CH-Fahrzeug*ab MFK*ab Service*Rückfahrkamera*uvm...
CG Automobile Zwingen AG
Laufenstrasse 7
Zwingen / BL
Tel: 061 511 37 30
Tel: 079 415 35 83
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'520 kg |
| Kerb weight | 2'152 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Type approval number | 1VC391 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 120'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.2 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 188 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 64'800 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.