Garage D'Errico Automobiles Sàrl
Route de Pré-Bérard 20
Monthey / VS
Tel: 079 666 36 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Kerb weight | 2'829 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1Le584 |
| Cubic capacity | 4'395 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 2'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 467 kW / 635 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 14.1 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 318 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 299'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.