TOP FAHRZEUG / AB MFK SERVICE / KAMERA / TEMPOMAT / SITZHEIZUNG / 4X4
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 9 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'474 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 1VR611 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 10000 km GARANTIE AUTO CENTER LEON AG +AUFPREIS 500.-CHF |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 89'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8.3 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 219 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 59'655 |
| Price | CHF 38'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.