CH-Fahrzeug, 8 Jahre Werksgarantie, Pack Winter, Pack 360 Vision Drive Assist, Anhängerkupplung abnehmbar
Bahnhofgarage Oberdiessbach AG
Areal Ziegelei
Oberdiessbach / BE
Tel: 031 511 45 84
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 1'863 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1PL709 |
| Car-Nr. | BG |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 141 g/km |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| Battery capacity | 0.9 kWh |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.