Inkl. Winterreifen
| Body style | Van |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'165 kg |
| Kerb weight | 2'230 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 1'996 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 5'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | G |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 54'915 |
| Price | CHF 47'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.