Modell 2019. Voll Ausstattung. Service gepflegt. Top zustand...neuwertig
Silm Automobile GmbH
Schwarzenburgstrasse 842
Niederscherli / BE
Tel: 031 516 45 85
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'135 kg |
| Kerb weight | 1'615 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1bl877 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 80'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 / 4.5 / 5.2 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 164 g/km |
| New price | CHF 52'740 |
| Price | CHF 21'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.