Propre, carnet de service à jour, roues été/hiver. Expertisé
| Body style | Sedan |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'438 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1vg978 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km NSA Garantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 98'859 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.2 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 162 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 30'660 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.