***TOP Fahrzeug***Frisch ab MFK und Service***Vogue Austattung***Diesel***
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'170 kg |
| Kerb weight | 2'772 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1lc916 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 79'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 202 kW / 275 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 262 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 129'700 |
| Price | CHF 48'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.