Véhicule suisse de 7 places avec services gratuits 10 ans ou jusqu'à 100'000km
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'205 kg |
| Kerb weight | 1'869 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 110/7509041 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 120000 km Solde de la garantie d'usine jusqu'au 01.11.2027 ou jusqu'à 120'000km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 39'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.2 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 185 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 72'319 |
| Price | CHF 46'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.