2 jeux de roue complète, modèle SwissPlus toujours suivi chez nous, hybrid non rechargeable
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'070 kg |
| Kerb weight | 1'651 kg |
| Trailer load braked | 1'270 kg |
| Type approval number | 1sc842 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Garantie Basic chez RealGarant |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 44'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 09.2025 |
| Fuel consumption | 7.3 / 6.1 / 7.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 180 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 37'950 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.