PRIME SPECIALE DE 6 950 CHF
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'630 kg |
| Kerb weight | 1'275 kg |
| Trailer load braked | 1'110 kg |
| Car-Nr. | 1725965 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 73 kW / 100 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 32'950 |
| Price | CHF 24'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.