Frisch ab Service / AB MFK / Lu00fcftung Im Laderaum / Camper Umbau mu00f6glich ** Fu00fcr Fragen Tel. 076 437 90 04 **
| Body style | Minibus |
| First registration date | 01.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'315 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 3vk570 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Gegen Aufpreis von 499.- CHF möglich. |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 222'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8 |
| CO2 emissions | 210 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 19'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.