**** VENDU DANS SONT ETAT ****
| Body style | Sedan |
| First registration date | 01.1995 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'640 kg |
| Kerb weight | 1'155 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1v6629 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 999'999 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 3 |
| Euro norm | euro-1 |
| Price | CHF 999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.