**** VÉHICULE DISPONIBLE RAPIDEMENT, EXPERTISÉE, PNEUS HIVER NEUF, CLIMAT, GPS ****
| Body style | Minibus |
| First registration date | 06.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 1'930 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 10000 km **** SELON DEMANDE **** |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 52'999 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 06.2021 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 19'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.