**** VÉHICULE POUR EXPORTATION, VENDU DANS SONT ETAT ****
| Body style | Van |
| First registration date | 01.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'183 kg |
| Kerb weight | 1'721 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 3VF491 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | yellow |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 73'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 12.2020 |
| Fuel consumption | 6.7 / 5 / 7.8 |
| CO2 emissions | 177 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 22'929 |
| Price | CHF 8'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.