BYmyCAR Lausanne Centre Occasions
Rue du Vallon 30
Bussigny-Lausanne / VD
Tel: 021 900 01 15
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 1'780 kg |
| Trailer load braked | 2'232 kg |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 2028-09-26, 35 Monate Constructeur |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 2'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 141 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 0.9 kWh |
| New price | CHF 46'700 |
| Price | CHF 43'360 |
Note: actual equipment may differ from that listed.