BYmyCAR Lausanne Centre Occasions
Rue du Vallon 30
Bussigny-Lausanne / VD
Tel: 021 900 01 15
| Body style | Sedan |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'120 kg |
| Kerb weight | 1'678 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2027-05-29, 19 Monate Constructeur |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 13'490 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 133 kW / 149 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 32 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Electric range | 58 km |
| Battery capacity | 12.4 kWh |
| New price | CHF 40'600 |
| Price | CHF 28'090 |
Note: actual equipment may differ from that listed.