Fahrzeug ist als Ersatzwagen im Einsatz. Bitte Termin im Voraus telefonisch vereinbaren.
Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | Van |
| First registration date | 04.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'170 kg |
| Kerb weight | 1'690 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 7T13848/ESW/Baar |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 21'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 160 kW / 218 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.1 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 138 g/km |
| New price | CHF 69'840 |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.