Spezial Aktion - Action spéciale Euro Bonus -CHF 5'400.-Sofort verfügbar - Disponible de suite
| Body style | Minivan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'026 kg |
| Car-Nr. | *2404 |
| Warranty | 21 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 121 kW / 165 PS |
| Doors | 2 |
| New price | CHF 85'390 |
| Price | CHF 79'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.