Preis inkl. Flottenrabatt
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'025 kg |
| Kerb weight | 1'470 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 22647 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 2'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 92 kW / 124 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'385 |
| Price | CHF 30'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.