**Angebot inkl. allen gültigen Prämien und Kleinflotten Konditionen**
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'190 kg |
| Kerb weight | 1'855 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 102377 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 170 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 75'596 |
| Price | CHF 63'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.