Innovationspaket, Harman/kardon Surround Sound System, Driving Asssistant Professsional, Sitzverstellung, elektrisch, mit Memory uvm.
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'535 kg |
| Kerb weight | 1'965 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 9Z02772 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 11'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 145 kW / 197 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 57'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.