*Inkl. WINTERRÄDER*TOP Leasing ab 0.00*
Garage Gerber AG Matten
Gewerbezentrum Wengelacher 3
Matten bei Interlaken / BE
Tel: 033 516 40 04
| Body style | Sedan |
| First registration date | 08.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'530 kg |
| Kerb weight | 2'180 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | N-0000000004-10119 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 23'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 239 kW / 325 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Electric range | 484 km |
| Battery capacity | 77.4 kWh |
| New price | CHF 74'580 |
| Price | CHF 45'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.