Inkl. Winter-Kompletträder ...
| Body style | Sedan |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'575 kg |
| Kerb weight | 2'135 kg |
| Car-Nr. | 102416 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 7'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 260 kW / 354 PS |
| Doors | 4 |
| Energy efficiency | a |
| Electric range | 770 km |
| Battery capacity | 85.0 kWh |
| New price | CHF 77'938 |
| Price | CHF 68'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.