Grimm Centre - Groupe Chevalley
Avenue des Morgines 26
Petit-Lancy / GE
Tel: 022 531 01 35
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2021 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'615 kg |
| Kerb weight | 2'210 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 509220 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 15'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 235 kW / 211 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.