Ab 1.25 Leasing, Elektrische Sitzverstellung, SONOS Sound, Head-up Display
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'475 kg |
| Kerb weight | 2'125 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 184D20084223 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 40'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 195 kW / 265 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | d |
| Electric range | 483 km |
| Battery capacity | 82.0 kWh |
| New price | CHF 81'180 |
| Price | CHF 29'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.