Expertise du jour, 12 mois de Garantie +400 Fr ,Très Bon état,Frisch an MFK ,12 Monaten Garantiert+400Fr , Sehr gut Zustand
| Body style | Van |
| First registration date | 09.2007 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'880 kg |
| Kerb weight | 1'370 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1md362 |
| Cubic capacity | 2'035 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km a partir du 400.-FR |
| Exterior colour | Beige |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 104'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 142 kW / 193 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10.7 / 6.6 / 8.1 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 195 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| New price | CHF 46'900 |
| Price | CHF 7'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.