**** CROCHET DE REMORQUE (1200 KG), MÉCANIQUE OK, ÉQUIPÉE HIVER, VÉHICULE POUR EXPORTATION ****
| Body style | Minibus |
| First registration date | 11.2005 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'460 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 3VD380 |
| Cubic capacity | 1'390 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 215'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 55 kW / 75 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 10.4 / 6.9 / 8.2 |
| CO2 emissions | 197 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| Price | CHF 2'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.