Leasing 1.9 Caméra 360 Driver Assist Pack Keyless Free Services 10 ans ou 150'000km
Garage de Nyon A&S Chevalley SA
Route de Saint Cergue 295
Nyon / GE
Tel: 022 531 01 41
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'798 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Car-Nr. | 31/RE |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km Services gratuits 02.2035 ou 150'000km Batterie Garantie 02.2033 ou 160'00 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 18'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 56'490 |
| Price | CHF 37'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.