Seulement au Garage de la Plaine Profitez dau moins 15 de remise sur ce véhicule jusquau 30.10.25
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'855 kg |
| Kerb weight | 2'504 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 104/7603809 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 500 kW / 680 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 12 km |
| Battery capacity | 31.2 kWh |
| New price | CHF 149'790 |
| Price | CHF 124'100 |
Note: actual equipment may differ from that listed.