Massagesitze RS Sport*Standheizung*Alcantara Dachhimme*Panoramadach*RS Sport+ max 305 km/h*Ceramik Bremsen* Allradlenkung*Carbonpacket aussen
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'440 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 3'996 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Kann gegen Aufpreis bei Qulity1 Base nach Ihren Wünschen abgeschlossen werd |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 129'954 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 544 kW / 740 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 249'870 |
| Price | CHF 79'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.