Aus 1. Hand / Fortlaufende Werksgarantie / 8-fach Bereifung / Head-Up Display, 360 Kamera und vieles mehr
| Body style | Van |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'085 kg |
| Kerb weight | 1'620 kg |
| Trailer load braked | 1'400 kg |
| Car-Nr. | U-0000000165-698641 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie BMW |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 49'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.8 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 125 g/km |
| Euro norm | euro-6 |
| New price | CHF 64'800 |
| Price | CHF 24'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.