1. Hand-Fahrzeug, Top-Ausstattung, Werksgarantie, Modell 2025, NP Fr. 60'140.-
| Body style | Sedan |
| First registration date | 04.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'990 kg |
| Kerb weight | 1'500 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 3320 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 60'140 |
| Price | CHF 34'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.