Top Zustand Frisch ab MFK Frisch ab Service 8-fach bereift CH-Fahrzeug sehr gepflegt
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'420 kg |
| Kerb weight | 2'060 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1BQ304 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km **Garantie durch Aufpreis möglich** **Garantie possible par un supplément d |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 139'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 / 5.2 / 7.2 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 188 g/km |
| New price | CHF 56'900 |
| Price | CHF 24'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.