***Top Zustand, ab MFK+Service*** 8-fach Kompletträder, Lenkrad- Sitzheizung, Abstandsregler, LED, Navi, DAB+, Kamera usw.
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Kerb weight | 1'334 kg |
| Trailer load braked | 900 kg |
| Type approval number | 1FM243 |
| Chassis Number (VIN) | 4796907 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 71'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 114 kW / 155 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 145 g/km |
| Price | CHF 18'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.