CH Fahrzeug**Sofort verfügbar**Limited Edition**Vollausstattung**
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'150 kg |
| Kerb weight | 2'596 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Car-Nr. | B 339 |
| Cubic capacity | 3'982 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 36 Monate oder 99997 km |
| Exterior colour | Pink |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 310 kW / 422 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 268'000 |
| Price | CHF 259'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.