4 roues motrices
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2014 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'440 kg |
| Kerb weight | 1'823 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1VA852 |
| Car-Nr. | 199/1980051 |
| Cubic capacity | 2'953 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km 12 mois ou 24'000km Garantie Groupe Leuba |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | white |
| Mileage | 117'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 224 kW / 304 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 15.2 / 8.1 / 10.7 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 249 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 84'059 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.