Préparation Maybach avec un magnifique intérieur orange Hermès.
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'385 kg |
| Kerb weight | 2'864 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1MH887 |
| Cubic capacity | 2'925 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Orange |
| Mileage | 63'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 243 kW / 330 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 261 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 99'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.