Voiture 1ère main - CH - Pack Professionnel - Pack Confort - Active Protection
Leman Cars
Chemin des Eglantines 6
Vernier / GE
Tel: 022 557 77 61
Tel: 078 669 74 25
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'400 kg |
| Kerb weight | 2'044 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1bm336 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | brown |
| Mileage | 48'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 226 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 79'240 |
| Price | CHF 27'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.