**CH-Fahrzeug**M Sportpaket Pro**Lenkradheizung**Anhängerkupplung**Akustikverglasung**Panorama Glasdach**
Beutler Auto AG
Bäraugrundstrasse 3a
Bärau b. Langnau / BE
Tel: 034 408 36 67
Tel: 079 354 57 19
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'320 kg |
| Kerb weight | 1'800 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Chassis Number (VIN) | FU46676 |
| Car-Nr. | FU46676 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 200000 km 4 Jahre / 200'000 bis 05.01.2029 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 21'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 148 kW / 201 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2025 |
| Fuel consumption | 5 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 141 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 94'690 |
| Price | CHF 52'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.