FR, Werksgarantie bis 01.2027, Winterpaket, 360 Kamera, el. Heckklappe, LED-Scheinwerfer, NAVI, Digital Cockpit
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'920 kg |
| Kerb weight | 1'544 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 840 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 25'950 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2025 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 48'950 |
| Price | CHF 31'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.