GARANTIE 12 MOIS, PARFAIT ETAT, EXPERTISEE DU JOUR
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 08.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'370 kg |
| Kerb weight | 1'005 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 875 cc |
| Cylinders | 2 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 48'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 59 kW / 80 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 4.5 / 3.4 / 3.8 |
| CO2 emissions | 88 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 15'340 |
| Price | CHF 8'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.