Garantie 5 Jahre / 100'000 Km ab 1. Inv, mit Navi, Rückfahrkamera, Assistenzpaket, SmartLink, Digital Cockpit, Einparkhilfe vorne und hinten, Bi-LED, adaptiver Tempomat, Side- und Laneassist, uvm.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'682 kg |
| Kerb weight | 1'339 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Car-Nr. | 5011410 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 17'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | D |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 33'430 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.