Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'150 kg |
| Kerb weight | 2'732 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | 1BV770 |
| Car-Nr. | 9J19683 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 60'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 290 kW / 394 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.3 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 29 g/km |
| Electric range | 88 km |
| Battery capacity | 22.3 kWh |
| New price | CHF 136'150 |
| Price | CHF 50'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.