BYmyCAR Occasions toutes marques Genève
Rue des Voituriers 2
Meyrin 1 / GE
Tel: 022 355 01 27
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'389 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 2030-07-30, 56 Monate Constructeur |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 7'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 135 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 27'890 |
| Price | CHF 27'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.